"Zbuduj swój free PEMF" - pierwszy taki projekt w Londynie

Krzysztof Czoba twórca projektu biotronika.pl oraz Najmniejsza Telewizja na Świecie zapraszają na warsztaty budowy własnych urządzeń free-PEMF do stymulacji pulsującym polem elektromagnetycznym niskiej częstotliwości. To pierwszy taki projekt w Londynie. Warsztaty odbędą się w dniu 07.10.2017 (sobota) i potrwają od godziny 14:00 do 18:00.

Każda osoba uczestnicząca w tym projekcie, samodzielnie złoży własny zestaw free-PEMF pod okiem instruktora. Warsztaty te są kierowane do tych, którzy chcą posiadać urządzenia biorezonansowe a nie mają wystarczającej wiedzy i umiejętności na samodzielne złożenie tych urządzeń.

Koszt warsztatów wynosi 150£ od osoby. W cenie uwzględniono koszt elementów składowych urządzenia. Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona (max 16 osób), dlatego będzie liczyła się kolejność zgłoszeń.

Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie wpłaty na konto podane w mailu zwrotnym jaki Państwo otrzymacie po wysłaniu zgłoszenia drogą elektroniczną na adres: info@ntns.info (w tytule prosimy podać "Warsztaty free PEMF w Londynie"). Wpłatę można dokonać w dwóch ratach: I rata 50£ w momencie zgłoszenia uczestnictwa. II rata 100£ bezpośrednio przed warsztatami.

Czym jest free PEMF i jakie korzyści płyną z jego posiadania dowiedzieć się można na stronie twórcy tego urządzenia Krzysztofa Czoby biotronika.pl oraz Najmniejszej Telewizji na Świecie.

Zapraszamy!!!